Copywriting

Díky rozšířené povaze anglického jazyka se stal na světě jazykem číslo jedna pro komunikaci a podnikání. Výsledkem je, že ji mluví a rozumí milionům lidí na celém světě a mnoho lidí píše články v angličtině. Nyní se zdá, že téměř kdokoli může napsat článek v angličtině, ale na to, co byste se měli ptát sami sebe, když požadujete texty v anglickém jazyce pro vaše podnikání, je „Koho mohu požádat o napsání tohoto článku, kdo opravdu ví, jak dostat zprávu do angličtiny?” Kdo dokáže rozlišit mezi potřebami různých lidí a psát poutavé texty ve správné angličtině zaměřené na vybrané publikum, a to zásadním způsobem použitím správného tónu, aby se s uvedeným publikem spojil? Odpověď zní, že Jack Bright to může udělat za vás.

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, ať už jde o marketingové texty pro průmyslové výrobky v ramci b2b nebo o jemné šperky zaměřené na malou skupinu bohatých klientů, nebo na itineráře, popisy a další podrobnosti v cestovním ruchu nebo na technické články vysvětlující konkrétní procesy, pak Jack pro vás najde to správné řešení, aby vaši zprávu přenesl do anglického jazyka.

Potřeby a přání každého klienta jsou hodnoceny individuálně a je poskytováno řešení na míru. Je proto obtížné uvést přesnou cenu nákladů na tuto službu, dokud nejsou známy některé podrobnosti. Copywriting je spíše intelektuální služba a některé úlohy mohou vyžadovat intenzivnější intelektuální práci než jiné.


Přibližná cena za
slova je 2000 CZK

Překlady

Nabízím překlad z českého nebo ruského jazyka do anglického jazyka. Dokážu překládat všechny druhy dokumentů, stejně jako knihy nebo celé webové stránky. Žádná překladatelská práce není příliš velká nebo příliš malá, je to prostě otázka času. Zaručuji kvalitní překlad a v ceně je zahrnuta korekturní služba jiného anglického rodilého mluvčího. Překládám pomocí vlastního jazykového talentu a také mám k dispozici technologii CAT poskytovanou softwarem Trados. Nejedná se o automatický překladač, ale spíše o nástroj pro zefektivnění procesu tím, že si pamatuje určitou terminologii a ušetří peníze klienta. Důvěrnost a diskrétnost jsou zajištěny

Korektury a proofreading

Jak již bylo uvedeno, každý překlad zahrnuje korekturu jiným rodilým mluvčím, nabízí se však i samostatný, korekturní, proofreading a editační servis. Rozsah této služby je velmi široký, od základní korektury po mnohem intenzivnější úpravy a stylistická vylepšení textu. Proto není možné poskytnout přesnou cenovou nabídku, dokud nebudou známy některé podrobnosti o práci. Prosím kontaktujte Jacka ještě dnes a probereme vaše požadavky.


Přibližná cena za
slova je 2000 CZK Express 24 hour?

Výuky angličtiny

Přizpůsobím vaše výuky vašim potřebám. Ať už se chcete soustředit na gramatiku, výslovnost, budování slovní zásoby, prezentační nebo psací dovednosti, volba je na vás. Mohu doporučit různé učebnice a další autentické materiály, které vám pomohou v procesu učení. Prostřednictvím konverzačních lekcí se můžeme zaměřit na jakýkoli předmět, jako jsou aktuální události, obchod a průmysl, věda, uměni, cestování, volný čas nebo cokoli jiného, co vás zajímá. Nebo vás můžu překvapit. Pokud chcete složit konkrétní zkoušku, mám zkušenosti s přípravou studentů na IELTS a Cambridge first a advanced certificate. Nejvíc ze všeho vám poskytnu prostřednictvím svých lekcí sebedůvěru a znalosti, abyste mohli efektivněji komunikovat v angličtině.


Lekce pro
studenti: 500 CZK

Jazykové služby na míru

Tato speciální kategorie je vytvořena mnohaletými zkušenostmi Jacka v různých oborech. Může vám pomoci komunikovat v anglickém jazyce, ať už potřebujete cokoli. Viz. níže:

  • Konzultace obchodní angličtiny. Zakázková jazyková řešení pro podnikání, ať už potřebujete odpovědět na jednu jednoduchou otázku, nebo potřebujete složitější pomoc.
  • Přednášky a semináře z různých oborů včetně britské kultury, britské geografie, arktické geografie.
  • Jazykové ponoření do reality. Trávit čas s Jackem ve Velké Británii, učit se nejen jazyk ale i jak angličané opravdu pijí čaj, a navštívit některé méně známé, ale ne méně krásné kouty zelené a příjemné země, která se nazývá Anglie.
  • Doprovodná a průvodcovská služba pro služební cesty ve Velké Británii. Nechte Jacka, aby vám pomohl na vaší cestě, domluvit se s partnery z Velké Británie a také co nejlépe využít svůj pobyt s Jackem jako s průvodcem.