Copywriting

Díky rozšířené povaze anglického jazyka se stal na světě jazykem číslo jedna pro komunikaci a podnikání. Výsledkem je, že ji mluví a rozumí milionům lidí na celém světě a mnoho lidí píše články v angličtině. Nyní se zdá, že téměř kdokoli může napsat článek v angličtině, ale na to, co byste se měli ptát sami sebe, když požadujete texty v anglickém jazyce pro vaše podnikání, je „Koho mohu požádat o napsání tohoto článku, kdo opravdu ví, jak dostat zprávu do angličtiny?” Kdo dokáže rozlišit mezi potřebami různých lidí a psát poutavé texty ve správné angličtině zaměřené na vybrané publikum, a to zásadním způsobem použitím správného tónu, aby se s uvedeným publikem spojil? Odpověď zní, že Jack Bright to může udělat za vás.

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, ať už jde o marketingové texty pro průmyslové výrobky v ramci b2b nebo o jemné šperky zaměřené na malou skupinu bohatých klientů, nebo na itineráře, popisy a další podrobnosti v cestovním ruchu nebo na technické články vysvětlující konkrétní procesy, pak Jack pro vás najde to správné řešení, aby vaši zprávu přenesl do anglického jazyka.

Potřeby a přání každého klienta jsou hodnoceny individuálně a je poskytováno řešení na míru. Je proto obtížné uvést přesnou cenu nákladů na tuto službu, dokud nejsou známy některé podrobnosti. Copywriting je spíše intelektuální služba a některé úlohy mohou vyžadovat intenzivnější intelektuální práci než jiné.


Přibližná cena za
slova je 2000 CZK

Recenze